Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Alocatia copiilor
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Alocatia copiilor

As vrea sa stiu daca alocatia de stat pentru copii este luat in considerare atunci cind se calculeaza venitul net al unei familii.
Va rog sa specificati unde anume si in care lege sau ordonanta este specificat modul de calculare al venitului net al unei familii.
Multumesc
Pentru ce va trebuie venitul net , dati-ne mai multe detalii , intrucat pot fi mai multe acte normative.