Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Art55,lit b (acordul partilor)
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Art55,lit b (acordul partilor)

Buna ziua.
in septembrie mi s-a desfacut contractul de munca conform art 55 lit b din Codul Muncii...in revisal se trece un motiv anume pentru care s-a facut acest lucru ...se dau detalii anume... ?
Istrate_Nicoleta, utilizator
In REVISAL nu se detaliaza motivul incetarii raportului de munca.