Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Recuperare datorie abator
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Recuperare datorie abator

Buna! Am vandut cateva vite catre un abator, dar nu am primit decat o parte din bani. Am incercat sa iau legatura cu cineva de acolo, dar cand ma vedeau se baricadau inauntru, incuiau usile, de raspuns la telefoane, nici nu se punea problema. Vreau sa-i actionez in instanta pt a-mi recupera prejudiciul si vreau sa cer si penalizari pt intarziere, drumuri si timp pierdut cu ei. Din pacate am aflat ca in mai firma a intrat in insolventa si s-a inchis. Se mai poate face ceva?
trebuie sa va inscrieti la masa credala
ati fost notificat de catre administratorul judiciar ?
Nu am fost notificata de administratorul judiciar. Imi puteti spune cum anume se realizeaza inscrierea la masa credala?