Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... monitorul oficial al Romaniei partea l
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

monitorul oficial al Romaniei partea l

Cum pot afla daca a fost publicata in monitorul oficial decizia nr.18 in dosarul nr.7/2015 pronuntata in sedinta publica in 5 octombrie 2015 a Inaltei Curti de Casatie si Justitie.
Va multumesc.
O seara buna.
Cu mult rtespect
Artimon Botan
Da, s-a publicat in M.Of. 801din 28 oct. 2015.
[ link extern ] .