Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... explicatie juridica
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

explicatie juridica

Buna ziua!
va rog,ajutati-ma ce pot intelege prin termenul ,,cale de atac odată cu fondul,,?
este un dosar de partaj
multumesc,am av dar cu numele si ....;
cine participa la expertiza?
expertiza mobiliara,imobiliara,cea auto doar in acte deoarece autoturismul intre timp s a vandut;
care este procedura pt ex[pertiza se plateste inainte sau dupa?
se poate decala aceasta din lipsa banilor?
hulub65, utilizator