Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Fond de handicap
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Fond de handicap

Buna ziua,

Am urmatoarea problema, din luna martie 2015 - pana in septembrie 2015 nu a fost raportat fondul de handicap in declatia 100. In luna octombrie s-a achizitionat materiale consumabile de la o societate autorizata in acest sens, valoarea facturi fara tva este mai mica decat valoarea care trebuia sa o raportez, cat de grav este ce am facut?
Trebuie sa raportati diferenta intre fond de handicap si val facture fara tva.