Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Problema penala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Problema penala

As avea si eu nevoie de niste sfaturi de la un avocat sau o persoana cu experienta in cazuri penale. As avea cateva intrebari, si daca este cineva dornic sa ma ajute va rog sa imi spuneti.
Intrebati pe forum si asteptati sa vi se raspunda.
@iulitdr
Daca va "sfiiti" sa intrebati pe forum, puteti contacta un avocat in domeniu cu care sa aveti o discutie privata, din lista consultantilor, folosind urmatoarea cale: instrumente utile - > catalog consultanti . Apoi aplicati filtrele de cautare dorite.

Editat de moderator simonette12- motiv pct.2.8 din Regulament
MARTA SIMONA PETRE, Avocat