Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract civil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract civil

buna seara. am o persoana care se angajeaza cu contract civil pe 2 zile in total 8 ore fiind presedinte la o evaluare a unor cursanti.
ce se retine si ce trebuie depus la finante si itm?
se inregistreaza in revisal?
La ITM nu se depune nimic si nici nu se inregistreaza in REVISAL un astfel de contract.