Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Modificare facturi in scop non fiscal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Modificare facturi in scop non fiscal

Buna ziua!
Care sunt sanctiunile aplicate la locul de munca dar si in materie juridica pentru modificarea unor facturi cu scopul inscrierii acestora la un concurs cu premii?!....facturile modificate nefiind inregistrate in vreo evidenta contabila.
Chiar nu raspunde nimeni la aceasta intrebare?!