Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salar minim ianuarie 2016
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salar minim ianuarie 2016

Buna ziua, as dori sa stiu daca de la 01.01.2016 se va modifica salariul minim pe economie.
Asa este preconizat sa se modifice salariul minim brut pe economie de la 01.01.2016.

Pana in prezent nu s-a adoptat un act normativ in acest sens.
Multumesc