Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... SALARIU MINIM PE ECONOMIE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

SALARIU MINIM PE ECONOMIE

Stie cineva in baza carei legi se modifica salariul minim pe economie de la 01.12.2018?
Pana in prezent, nu exista act normativ adoptat in acest sens.