Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte pfa sau ii
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte pfa sau ii

Buna seara! Imi puteti spune va rog ce autorizatii imi trebuie pentru a mi deschide un bar??si daca as angaja pe cineva sa se ocupe de toate actele cat m ar costa ?multumesc frumos si astept un raspuns!
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale
[ link extern ]
Buna seara!imi cer scuze nu m am exprimat eu bine...dupa ce imi deschid firma ce autorizatii trebuie sa iau??si cam cat ar dura?ex:sanepid,pompieri,etc
multumesc frumos!