Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua.Sunt pensionat pe caz de boala,gradul 3,Pot ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua.Sunt pensionat pe caz de boala,gradul 3,Pot deschide ...

Buna ziua.Sunt pensionat pe caz de boala,gradul 3,Pot deschide un atelier de reparatii electrocasnice?Ce acte sunt necesare?Va multumesc.
Puteti deschide un atelier de reparatii electrocasnice .

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării a persoanei fizice autorizate
[ link extern ]

Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului, înregistrarea fiscală şi autorizarea funcţionării întreprinzătorilor persoane fizice titulari ai întreprinderilor individuale
[ link extern ]