avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2007 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto 2015
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto 2015

Am platit taxa de mediu pentru masina mea acum o luna de zile,10 Octombrie 2015 cu aproximatie, si as dori sa stiu ce modalitate de a recupera aceasta taxa am.

Alte discuții în legătură

Recuperare taxa mediu bogdangrigorescu05 bogdangrigorescu05 Buna ziua, As dori sa va cer sfatul daca pot sa recuperez taxa de mediu in situatia mea. In luna septembrie am cumparat un autoturism opel astra G cu ... (vezi toată discuția)
Compensare taxa de prima inmatriculare cu timbrul de mediu SCADBRASOV SCADBRASOV Buna ziua In 2011 am adus o masina din Cehia, am inmatriculat-o in Romania si am platit taxa de prima inmatriculare. Am castigat prin proces recuperarea ... (vezi toată discuția)
Taxa de timbru stancea stancea am achizitionat un autoturism in luna 1oct 2015 din germ.cum pot sal imatriculez pe romania fara a plati taxa de timbru?exista vreo modalitate de inscrier fara ... (vezi toată discuția)