Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... CONTRACT DE CONSULTANTA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

CONTRACT DE CONSULTANTA

In cazul intocmirii unui contract de consultanta termenul contractual de plata poate fi mai mare de 30 de zile calendaristice.? Din punct de vedere legal poate fi 60 de zile cand vorbim de un astfel de tip de contract?
Durata de timp la care se face plata se stabileste de părți.