Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Diurna sofer
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Diurna sofer

Sint sofer la o forma angajat cu contract,mi s-a facut ordin de deplasare pt a face prestari servicii unei firme din Germania pe o perioada de una luna de zile, doresc sa stiu ce drepturi am pe linga salariul de incadrare exemplu ce diurna trebuie sa primesc ? multumesc mult
Aceste raspunsurii le vei afla de la superiori ,totul depinde de regulile interioare ale Firmei