Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare la limită de vârstă
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare la limită de vârstă

În 14 noiembrie 2015 trebuia să trec de la pensia anticipată parțial la pensia la limită de vârstă. În cât timp trebuie să primesc decizia?
Poate dura si 2-3 luni.
Luati totusi legatura cu casa locala si facetii atenti despre trecerea la limita de varsta.
Ei pot scapa din vedere acest lucru.
Mulțumesc!