Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Citatie- confiscare speciala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Citatie- confiscare speciala

Acum ,am primit o citatie in calitate de invinuit
Material : Penal
Stadiul procesului al dosarului : Fond
Obiectul dosarului: confiscare speciala ( art. 315 lit. c NCPP)
ce inseamna chestia asta? ma puteti ajuta cu un raspuns, va rog frumos?
Probabil ati avut un dosar penal care s-a solutionat cu o solutie de netrimitere in judecata si procurorul a sesizat judecatorul de camera preliminara cu propunerea de luare a măsurii de siguranţă a confiscării speciale a unui obiect ce a fost ridicat de la dvs.
Buna seara am o citație pentru confiscate specială mă puteți lămuri vas mulțumesc?
petronelaelenahorbaniuc, utilizator
Explicatia am aratat-o mai sus.
Aveti dreptul sa mergeti la instanta sa solicitati consultarea dosarului.