Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhivare documente Decizie ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhivare documente Decizie ?

Directorul a emis o Decizie de numire comisie receptie.
La receptie au participat si reprezentanti ai unor alte institutii publice.

Va rog mult sa imi spuneti:
- adresele de comunicare a reprezentantilor institutiilor publice
unde se arhiveaza ?
La salariatul care a facut Adresele de solicitare ?
La Achizitii Publice, la dosarul de lucrari ?
La jurist, in spatele Deciziei ?

Ce salariat are asemenea atributii
de primire acte si arhivare ?

Toate actele privind Receptia
unde se depun /arhiveaza ?
La ce salariat /compartiment ?
oanaportar, utilizator
Astfel de atributii trebuie sa fie regasite in fisa postului, intrucat nu avem text de lege care sa prevada expres ceea ce doriti dvs .

Din practica unor institutii publice, va pot spune ca se arhiveaza la Achizitii Publice.
Va multumesc enorm pentru raspuns !