Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Caiet de sarcini (licitatie)
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Caiet de sarcini (licitatie)

Buna ziua!
Ma poate ajuta cineva cu un model de caiet de sarcini pentru o licitatie? Stie cineva care ar fi cadrul legislativ pe care il pot folosi? Astept cu interes sugestiile voastre cu privire la aceasta tema.
Va multumim!
Cautati pe site la documente utile. Aveti un model pe module postat acolo.
www.avocatnet.ro/content/con...
:)
scrieti, va rog, adresa la care va pot trimite un model de Caiet de sarcini
Buna ziua!
Adresa de mail este carmencita_b2004@yahoo.com.au.
Va multumesc!

~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult pentru ajutor!