avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 813 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Nedeclarare venituri
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Nedeclarare venituri

Buna ziua ! Ce se intampla daca nu ti-ai declarat veniturile si ce s-ar putea face in cazul acesta? Precizez ca eu nu am stiut de aceasta procedura si tocmai ce am aflat ca trebuia sa imi declar veniturile atat de la persoana care mi-a trimis bani cat si din munca independenta ! Va multumesc si astept un raspuns

Alte discuții în legătură

Plata impozit onitza04 onitza04 Buna seara, as dori sa stiu daca banii primiti pe card de catre cineva din alta tara trebuie impozitati ? Daca eu am lucrat independent 4-5 luni dar la un ... (vezi toată discuția)
Ce este de facut?? Florenta Matis Florenta Matis O situatie complicata si rog un coleg pe dr. familiei sa ma lamureasca: Prietena mea a cunoscut pe cineva in urma cu 4 ani.S-a stabilit cu persoana respectiva ... (vezi toată discuția)
Comisie rogatorie in proces civil ElenaIonescu ElenaIonescu Buna ziua, Pentru stabilirea pensiei de intretinere a minorului s-a trimis prin Instanta de Judecata o Comisie Rogatorie prin Ministerul Justitiei la firma ... (vezi toată discuția)