Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Dovada depunere declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Dovada depunere declaratii

Firma care tinea evidenta contabila, la incheierea contractului,refuza predarea actelor aferente ultimei perioade lucrate, iar una din modalitatile de probare ca au primit actele este sa dovedim ca au depus declaratiile ficarei luni.Cerinta judecatorului.De unde si cum pot obtine aceasta dovada?
Accesati dosarul fiscal al companiei de pe site ANAF si acolo veti vedea toate recipisele. Va trebui sa aveti un certificat calificat inregistrat pentru a-l accesa.

Instructiuni aici [ link extern ]
Ioan Petru Butariu, Contabil