Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Model nir fara tva
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Model nir fara tva

Buna seara ,
ma poate ajuta cnv cu un model de nir fara tva?
Multumesc
Nu exista NIR pt TVA si pt fara TVA, exista doar NOTĂ DE RECEPŢIE ŞI CONSTATARE DE DIFERENŢE 14-3-1A t2, cf Ordin 3512/2008. Este un singur model.