avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 455 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Rovinieta
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Rovinieta

Buna ziua,
Cum pot sa aflu daca in perioada 01.01.2015 - 30.07.2015 s-a platit taxa de drum pentru B-63-THM ?
Cel mai recent răspuns: Ileana567 , utilizator 18:59, 23 Decembrie 2015
Accesati [ link extern ]
Multumesc,am incercat si imi da mesajul ca nu exista rovinieta valabila in momentul cautarii.Eu doresc sa stiu daca a exustat in perioada 01.01.2015-31.07.2015 deoarece vreau sa fac dovada ca nu am circulat in afara Bucurestiului in acea perioada.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara .ma lamureste si pe mine cineva cu legislatia mai ... Floricica eu Floricica eu Buna seara .Ma lamureste si pe mine cineva cu legislatia mai bine învățată. Conduc masina prietenului meu, ce acte am nevoie, in afara de cartea si actele ... (vezi toată discuția)
Rovigneta auto Drujescu Drujescu Buna ziua.Am cumparat un autoturism din alt judet cu rovigneta de drum achitata pt. tot anul.Eu trecand-ul pe numele meu voi schimba nr. de inmatriculare.Eu ... (vezi toată discuția)
O sa fiu amendat pentru neplata rovinieta? johnythelove johnythelove Buna ziua, Vreau sa ma ajutati sa lamuresc o problema. Pe data de 2 Ianuarie am cumparat rovinieta, iar pe data de 8 au fost schimbate numerele la masina, ... (vezi toată discuția)