Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Rovinieta
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Rovinieta

Buna ziua,
Cum pot sa aflu daca in perioada 01.01.2015 - 30.07.2015 s-a platit taxa de drum pentru B-63-THM ?
Accesati [ link extern ]
Multumesc,am incercat si imi da mesajul ca nu exista rovinieta valabila in momentul cautarii.Eu doresc sa stiu daca a exustat in perioada 01.01.2015-31.07.2015 deoarece vreau sa fac dovada ca nu am circulat in afara Bucurestiului in acea perioada.