Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

daca nu se gaseste fiica decedatului pentru efectuarea succesiunii,dupa cat timp se continua succesiunea la notar,pentru urmatorii,exemplu ,fratii decedatului:sorry:
Buna ziua,
Dezbaterea succesiunii se poate face oricand.
nu se va continua la notar, ci in instanta.
DA