avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1002 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... acte radiere pfa
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

acte radiere pfa

Care imi poate spune si mie ce acte trebuie depuse la finante pe langa certificatul de radiere de la reg. com. si rezolutie pentru a sterge si de la ei pfa?????
Cel mai recent răspuns: marcellro , utilizator 09:03, 27 Iulie 2009
Actele eliberate de registrul comertului cu privire la radierea P.F.A.-ului.
Mai trebuie o cerere care habar nu am ce trebuie sa cuprinda si o declaratie care habar nu am care din cele 2 (200 sau 220)??????????????????????

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Radiere pfa mihaela495 mihaela495 Buna ziua, As dori sa stiu care este procedura pentru radierea PFA-ului, atat cea de la Registrul Comertului cat si cea de la Finante. Am inteles ca ... (vezi toată discuția)
Pfa in curs de radiere - mai are rost sa completez declaratia 220 jansen jansen Daca deja am fost la Registrul Comertului si am depus cererea de radiere (inclusiv costul radierii+celelalte acte adiacente), mai are rost sa completez ... (vezi toată discuția)
Inchidere pfa natalia20 natalia20 Buna ziua, Va rog frumos sa-mi spuneti unde inchid un PFA? unde trebuie sa merg?in acelasi loc unde l-am deschis? ce cerere trebuie sa completez? multumesc ... (vezi toată discuția)