Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... acte radiere pfa
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

acte radiere pfa

Care imi poate spune si mie ce acte trebuie depuse la finante pe langa certificatul de radiere de la reg. com. si rezolutie pentru a sterge si de la ei pfa?????
Actele eliberate de registrul comertului cu privire la radierea P.F.A.-ului.
Mai trebuie o cerere care habar nu am ce trebuie sa cuprinda si o declaratie care habar nu am care din cele 2 (200 sau 220)??????????????????????