Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Avize pentru un centru de zi
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Avize pentru un centru de zi

Cu riscul de a ma repeta (am incadrat gresit întrebarea) va rog din nou sa ma ajutati cu informatii in legatura cu avizele pe care trebuie sa le obtin in vederea deschideri unui centru de zi pentru copii cu varste intre 1-3ani. Va multumesc !:O
Autorizatiile legale de functionare (autorizatie sanitara de functionare, autorizatie de prevenire si stingere a incendiilor se la ISU etc).
Daca nu l-ati citit, vedeti si materialul de la adresa [ link extern ]