Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj divort

As dori sa stiu daca fiind imputernicita pe un cont in cazul unui partaj se imparte si suma pe care sunt imputernicita.:(
Se împart banii care sunt comuni. Ați depus bani în timpul căsătoriei, bani comuni?
daca sunteti imputernicita pe un cont al unei alte persoane de ex. mama dumeavoastra... nu trebuie sa impartiti acei bani!