Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Locatie sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Locatie sediu social

Buna seara. Locuiesc in Bucuresti dar doresc sa infiintez o societate comerciala cu sediul social in judetul Dambovita. Se pot face formalitatile de infiintare la reg. Comertului in Bucuresti sau trebuie mers in jud. Dambovita?
Va multumesc.
daman, utilizator
Societatile comerciale cu sediul in Jud. Dambovita se inregistreaza numai la RC Jud. Dambovita