Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Recuperarea taxei auto
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Recuperarea taxei auto

Am platit la Trezoraria Municipiului Suceava,in data de 10.07.2007,suma de 3667lei,suma ce reprezenta taxa auto la prima inmatriculare.Pot recupera aceasta suma?
Nu se mai poate, pentru ca s-a prescis!
Daca nu ati facut nici un demers pana acum, e tarziu.O cerere anterioara la ANAF intrerupea prescriptia.