Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract colectiv de munca 2016
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract colectiv de munca 2016

Buna ziua,

va rog sa-mi spuneti ce contract colectiv de munca se aplica pentru o firma care activeaza in Romania si are codul CAEN 4321 ?

Multumesc
S-ar putea aplica un Contract colectiv de muncă la nivelul sectorului de activitate energie electrică.

In prezent, nu exista asa ceva.