Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... GRESALA A INSTANTEI DESCOPERITA DUPA HOTARIRE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

GRESALA A INSTANTEI DESCOPERITA DUPA HOTARIRE

In cazul in care am descoperit faptul ca instanta a atribuit mi a atribuit un teren fara a avea la baza act de vinzare cumparare , ci numai o tranzactie ce nu a fost definitivata prin act autentic , ce mai pot face ??
din cate inteleg, s-a dat o hotarare civila ce tine loc de act autentic.... ati facut un antecontract cu promisiune de vanzare-cumparare si cred ca asta s-a intamplat in rest nu inteleg care e grseala instantei.
nu este PROMISIUNE ok ...am inteles
v-ati lamurit?
nu:)