Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decizie de suspendare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decizie de suspendare

Buna ziua,
Ma puteti ajuta cu un model de decizie suspendare cim cf art 52 lit a (cercetare disciplinara)?
Multumesc anticipat !
Uitati aici un model
[ link extern ]

As dori pt art. 52, alin 1, lit. a). Ceea ce mi-ati trimis dumneavoastra este pt 51 alin. (2) lit. a.
In loc de art.51 alin.2 lit.a puneti art.52 lit.a C.mun. ... cred ca este o greseala a celor care au postat modelul respectiv.