Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... recalculare indemnizatie concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

recalculare indemnizatie concediu medical

Buna ziua,
As dori sa stiu cine are calitate procesuala, in cazul unei actiuni in instanta pentru recalcularea indemnizatiei de concediu medical, ca urmare a modificarii bazei de calcul, in urma unor sentinte judecatoresti.
Angajatorul si Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate sau numai angajatorul?
Multumesc!
Dvs. pe cine ati dat in judecata?
Care este hotararea instantei de judecata, ce a dispus ea?