Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Solicitare raspuns
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Solicitare raspuns

Buna ziua!
In data de 8 Ianuarie 2016 am adresat doua intrebari la care nu am primit raspuns nici pana astazi, 17 Ianuarie 2016...
De obicei cam cat timp dureaza pana se formuleaza un raspuns?

Multumesc anticipat!
Nu toate întrebările primesc răspuns, deci se poate sa nu primiți răspuns la întrebările dvs.