Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Impozitare despagubiri la accident auto
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Impozitare despagubiri la accident auto

La primirea despagubirii in urma unui accident rutier trebuie sa platesc impozit, cass, somaj etc.?
Buna seara! nu trebuie sa platiti nimic,d-voastra doar a-ti fost despagubit,nu ati realizat venituri.