avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 377 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Drepturi pensionari M.A.I.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Drepturi pensionari M.A.I.

Va rog sa-mi transmiteti, daca s-a mai ,,dat,, vreo ordonanta pentru anul 2016, prin care nu se aplica articolul, prin care pensionarii M.A.I., nu primesc ,,sakariile compesatorii, de asemenea care este aceea...

Alte discuții în legătură

Prescriptie, drept ,,salarii compesatorii,,... doru58 doru58 Am iesit la pensie din cadrul M.A.I., la data de 18.07.2013. Nu am primit ,,salariile compesatorii,,, intrucat, in fiecare an, din 2011, acest drept, in baza ... (vezi toată discuția)
Sunt pensionar m.a.i din anul 2016. am lucrat mai departe în ... 140162 140162 Sunt pensionar M.A.I din anul 2016. Am lucrat mai departe în sistemul civil până în prezent. Ce trebuie să fac pentru a mi se calcula acești ... (vezi toată discuția)
Impozitare pesii persoane cu handicap(legea 360/2009) raduiov raduiov Sunt pensionar M.A.I. si sunt incadrat in gradul II de handicap. Conform Legii 360/2009 ar trebui sa nu mi se mai retina impozit pe pensie. Angajatii de la ... (vezi toată discuția)