Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie Braila?

Stiti cumva unde pot gasi aceste arhive? Vb. in numele mamei mele care doreste o adeverinta de vechime pentru pensionare. Am fost in combinatul de la Braila unde se afla cateva arhive insa sunt din 1985 pana in prezent. Ea a lucrat in perioada 1979-1981 si o doamna de la combinat ne-a sfatuit sa incercam la OMV Bucuresti insa nici dansa nu era prea sigura. Va multumesc anticipat!
Adresati-va OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS SRL
str. Coralilor nr.22, mun. Bucuresti, sect.1
Buna ziua. Ma intereseaza si pe mine sa obtin acces la arhive, in vederea pensionarii tatalui meu. Ma puteti ajuta cu info de unde? Va multumesc!
Despre ce societate este vorba?
Unde gasesc arhivele schela foraj berca anii 1988/1990
Incercati la
SC UNIVERS COM SRL Buzau
Adresă: Strada Horticolei 60, Buzău 120081
Telefon: 0238 721 138