Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Necesar adeverinta grupa
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Necesar adeverinta grupa

Buna ziua.
Doresc sa aflu unde se afla arhiva fostelor;
- "Schela Foraj-Extractie Timisoara, jud Timis" pentru perioada 03.09.1981-01.04.1983
- "Schela de Productie Petroliera Pecica, jud Arad" pentru perioada 01.04.1983-16.01.1985
- "Schela de Foraj Ianca, jud. Braila" pentru perioada 28.01.1985-15.01.1987
Va multumesc pentru ajutor.
Schelele de foraj-extractie tin in prezent de Petrom sucursalele din judetul respectiv.
Puteti trimite solicitari pentru eliberare adeverinte prin posta cu confirmare de primire, direct la sucursale (gasit adresele pe internet).
Puteti cauta adrese si in catalogul totalfirme.com
POPA GHEORGHE, Specialist in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
Adresati-va OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS SRL
str. Coralilor nr.22, mun. Bucuresti, sect.1