avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1910 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhive Shela de Foraj Ianca, jud. Braila
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhive Shela de Foraj Ianca, jud. Braila

Buna ziua,

Ma intereseaza arhiva pentru Schela de Foraj Ianca in vederea solicitarii adeverinta salariat in perioada 1986-1989.

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Dumitrescu D , utilizator 07:45, 25 Iunie 2020
Incercati la :
1. Direcţia Judeţeană Braila a Arhivelor Naţionale
Adresă: Brăila, Strada Plevna nr. 8 bis, cod 810 111, jud. Brăila
Telefon: 0239/613 147
E-mail: braila@arhivelenationale.ro

2. "Petrom" - R.A. a preluat Schela productie petroliera braila.
Petrom S.A. a devenit OMV Petrom S.A. , iar arhiva o detine OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS SRL, str. Coralilor nr.22, mun. Bucuresti, sect.1
Multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva schela de productie petroliera braila moldoveanu56 moldoveanu56 doresc adresa arhivei schela productie petroliera braila.am nevoie de adeverinta pentru pensie (vezi toată discuția)
Necesar adeverinta grupa stoian.sorin1955 stoian.sorin1955 Buna ziua. Doresc sa aflu unde se afla arhiva fostelor; - \"Schela Foraj-Extractie Timisoara, jud Timis\" pentru perioada 03.09.1981-01.04.1983 - \"Schela ... (vezi toată discuția)
Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie braila? brazil20 brazil20 Stiti cumva unde pot gasi aceste arhive? Vb. in numele mamei mele care doreste o adeverinta de vechime pentru pensionare. Am fost in combinatul de la Braila ... (vezi toată discuția)