Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhive Shela de Foraj Ianca, jud. Braila
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhive Shela de Foraj Ianca, jud. Braila

Buna ziua,

Ma intereseaza arhiva pentru Schela de Foraj Ianca in vederea solicitarii adeverinta salariat in perioada 1986-1989.

Multumesc!
Incercati la :
1. Direcţia Judeţeană Braila a Arhivelor Naţionale
Adresă: Brăila, Strada Plevna nr. 8 bis, cod 810 111, jud. Brăila
Telefon: 0239/613 147
E-mail: braila@arhivelenationale.ro

2. "Petrom" - R.A. a preluat Schela productie petroliera braila.
Petrom S.A. a devenit OMV Petrom S.A. , iar arhiva o detine OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS SRL, str. Coralilor nr.22, mun. Bucuresti, sect.1
Multumesc!