avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie Braila?

Stiti cumva unde pot gasi aceste arhive? Vb. in numele mamei mele care doreste o adeverinta de vechime pentru pensionare. Am fost in combinatul de la Braila unde se afla cateva arhive insa sunt din 1985 pana in prezent. Ea a lucrat in perioada 1979-1981 si o doamna de la combinat ne-a sfatuit sa incercam la OMV Bucuresti insa nici dansa nu era prea sigura. Va multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: stefanmiu , utilizator 22:36, 27 August 2023
buna ziua,
daca ati gasit firma care are arhiva de la schela berca imi puteti da si mie datele, va rog? multumesc
Incercati la
SC UNIVERS COM SRL Buzau
Adresă: Strada Horticolei 60, Buzău 120081
Telefon: 0238 721 138
Buna ziua,

Pbserv ca sunteti bine informat privind societatile ce au avut activitate in sondari si foraje. Aveti amabilitatea sa ma ajutati si pe mine cu datele privind fostele societati ISLGS, IFLGS si FORADEX?

Cu multumiri anticipate,
Stefan Miu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Necesar adeverinta grupa stoian.sorin1955 stoian.sorin1955 Buna ziua. Doresc sa aflu unde se afla arhiva fostelor; - \"Schela Foraj-Extractie Timisoara, jud Timis\" pentru perioada 03.09.1981-01.04.1983 - \"Schela ... (vezi toată discuția)
Arhive shela de foraj ianca, jud. braila Dumitrescu D Dumitrescu D Buna ziua, Ma intereseaza arhiva pentru Schela de Foraj Ianca in vederea solicitarii adeverinta salariat in perioada 1986-1989. Multumesc! (vezi toată discuția)
Schela de foraj bucuresti - necesar adeverinta 61dan 61dan buna ziua. sunt in situatia in care am nevoie de adeverinta pentru dosarul de pensionare pentru perioada lucrata in anul 1983 la Schela de Foraj Bucuresti. Am ... (vezi toată discuția)