Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhivele pentru schela foraj extractie Braila?

Stiti cumva unde pot gasi aceste arhive? Vb. in numele mamei mele care doreste o adeverinta de vechime pentru pensionare. Am fost in combinatul de la Braila unde se afla cateva arhive insa sunt din 1985 pana in prezent. Ea a lucrat in perioada 1979-1981 si o doamna de la combinat ne-a sfatuit sa incercam la OMV Bucuresti insa nici dansa nu era prea sigura. Va multumesc anticipat!
buna ziua,
daca ati gasit firma care are arhiva de la schela berca imi puteti da si mie datele, va rog? multumesc
Incercati la
SC UNIVERS COM SRL Buzau
Adresă: Strada Horticolei 60, Buzău 120081
Telefon: 0238 721 138
Buna ziua,

Pbserv ca sunteti bine informat privind societatile ce au avut activitate in sondari si foraje. Aveti amabilitatea sa ma ajutati si pe mine cu datele privind fostele societati ISLGS, IFLGS si FORADEX?

Cu multumiri anticipate,
Stefan Miu