Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Eliberare de adeverinta falsa
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Eliberare de adeverinta falsa

cum poate fi incadrata dpdv legal emiterea unei adeverinte false a unitatii de invatamant prin care se atesta ca un minor ar fi inscris la acea scoala?
Ana Cristina Margu Birou de mediator , Mediator
~ Conținut șters la cerere ~