Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizarie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizarie

prietena a primit decizia de divort , mai are nevoie de ceva de la fostul sot ?pentru intocmirea dosarului
ionutdumitrascu, utilizator
Trebuie dovada ca tatal copilului indeplineste sau nu conditiile pentru a beneficia de concediu crestere copil (CCC) si indemnizatia aferenta.