Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Referitor la pfata CASS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Referitor la pfata CASS

Este normal sa plateasca CASS-ul cei fara venituri??? Cei care nu au profesat de 8 ani si nu se incadreaza la acele articole, ce trebuie sa faca? Eu am inteles ca trebuie completat formularul 604 si chiar daca nu au venituri, tot platesc. Nu mi se pare normal din moment ce nu au venituri. Cum se procedeaza in acest caz? In speranta unui raspuns, va multumesc anticipat.
george-neagu, moderator