Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

am inteles ca acum se poate divorta la notar sau la primarie ???
divort de comun accord amiabil bunurile sau stabilit
Daca sotii se inteleg asupra tuturor aspectelor (minori, pensie de intretinere, nume, etc daca este cazul) pot divorta la notar iar in situatia in care nu exista minori acestia pot divorta si la primarie
~ Conținut șters la cerere ~