avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 903 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Deducere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Deducere

Am un salar de 1050 lei,soțul nu lucreaza cu carte de munca si avem 6 copii.cat ar trebui sa i-au in plus la salar cu deducerea. Am primit 62 lei in2015,am ințeles ca se mareste. Va rog poate imi raspundeți! Va mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:37, 25 Ianuarie 2016
Calculator salariu - rezultate pentru salariul de 1050 lei/luna si 6 copii in intretinere

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Deducere pe salariu maria2003 maria2003 Buna ziua, as dori o lamurire despre deducere pe salariu. Sunt platita cu minimul pe economie. Deducerea se aplica pentru ca am un copil minor in ... (vezi toată discuția)
Deducere personala angajat AndreeaFP AndreeaFP Buna ziua, Sotul meu are un contract de munca incheiat cu 1 dec.2015 pe o societate al carei actionar si este, in functia de muncitor necalificat. Salariul ... (vezi toată discuția)
Deduceri personale ionela77 ionela77 Buna ziua! La o mica intrebare sa-mi raspundeti va rog frumos, daca se poate! De la 1 aprilie, o sa fiu coasigurat pe asigurarea de sanatate a sotului! Din ... (vezi toată discuția)