Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Deducere
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Deducere

Am un salar de 1050 lei,soțul nu lucreaza cu carte de munca si avem 6 copii.cat ar trebui sa i-au in plus la salar cu deducerea. Am primit 62 lei in2015,am ințeles ca se mareste. Va rog poate imi raspundeți! Va mulțumesc!
Calculator salariu - rezultate pentru salariul de 1050 lei/luna si 6 copii in intretinere

[ link extern ]