avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 586 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... conducta transgaz prin teren proprietate privata
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

conducta transgaz prin teren proprietate privata

Va rog sa-mi spuneti daca am vreun drept de despagubire pentru trecere conducta de gaz apartinand de transgaz peste terenul meu prorietate privataMentionez ca se afla conducta de prin anii 1970.Mulumesc

Alte discuții în legătură

Despagubiri/chirie pt conducta transgaz pe terenul meu sorin888 sorin888 Buna ziua, am un teren cumparat de mai multi ani. La vremea aceea, era extravilan agricol. Acum primaria l-a trecut in intravilan, am cerut certificat de ... (vezi toată discuția)
Exemple cu numere de dosare castigate impotriva transgaz johnnyy_c johnnyy_c Ma numesc Ionut, sunt din Craiova si ma adresez dumneavoastra, in special celor celor care ati castigat procese impotriva TransGaz Romania sau a celor care ... (vezi toată discuția)
Teren intravilan strabatut de o conducta de gaze Dehasdeu Dehasdeu Buna seara, Am dobandit acum cativa ani dreptul de proprietate asupra unui teren intravilan despre care am aflat acum cateva saptamani ca este strabatut de ... (vezi toată discuția)