Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... punct pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

punct pensie

Este vreo diferenta la punctul de pensie pentru o persoana care iese la pensie (pentru limita de varsta) din campul muncii fata de una care a intrerupt munca inainte de varsta de pensionare?.Mai pe inteles daca se iau in considerare la punctul de pensie ultimele salarii si pe ce perioada.

Multumesc!
Nu se Iau in calcul doar ultimele salarii.
Se iau in calcul toate salriile pe intrega activitate.