Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... legea 254
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

legea 254

Buna seara !
Am auzit ca a aparut ceva legat de Normele de aplicare a L 254, dar nu am gasit nimic, sa fie doar zvonuri....:frantic:
Exista regulamentul de aplicare a Legii nr. 254/2013.
Privesc la televizor , arunc o privire aici si........surpriza, tv bate raspunsul !
:ban: