Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Asistent broker
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Asistent broker

pentru a putea colabora cu un broker de asigurari,este necesar mai nou sa fii pfa?
Da, pfa si apoi depuneti declaratii si platiti impozit si contributii ca orice pfa.